Dobry wieczór! Skończył się Wimbledon (na szczęście), ale pomysły na nowe posty nigdy się nie skończą. Dzisiaj zajmę się porównaniem dwóch uroczych tenisistek z naszego zad… kraju. To będzie siostrzana walka! Zmierzą się w niej panny Radwańskie: Agnieszka i Urszula. Zrobię to, pomimo że jestem w żałobie po całkowicie niezasłużonej porażce mojego najukochańszego, najbardziej ulubionego i zawsze najlepszego tenisisty – Andy’ego Murraya. :(
Na początek może obejrzyjmy sobie zdjęcia obu zawodniczek. Najpierw opublikuję zdjęcie Isi, która według mnie, delikatnie mówiąc, nie powala na kolana swoim wyglądem. Jednak postarałem się znaleźć w miarę ładne zdjęcie i oto, co znalazłem:

Dla porównania – siostra Agnieszki, Ula. Urszula zdecydowanie różni się od Aggie – ma blond włosy i myślę, że prezentuje się lepiej od sisterki. Nie jest co prawda 2. rakietą świata, jak ta pani wyżej, ale LOL, jestem facetem i wolę Ulę, bo jest ładniejsza. xD

A Wam która się bardziej podoba? Piszcie w komentarzach! Żeby Wam ułatwić wybór, dam jeszcze focie, na którym siostrzyczki są razem – tak dla porównania.

Na koniec Armandowy H2H:
Wiek23 – Aga 21 (jeszcze) – Ula. Zwyciężczyni - wolę młodsze dziunie, więc Ula. :3
Miejsce zamieszkaniaObie mieszkają w Krakowie, w jednym domu. ZwyciężczyniUlka ma pewnie fajniejszy pokój.
Wzrost172 – Aga 177 – Urszula. Zwyciężczyniwyższa wygrywa, czyli młodsza prowadzi już 3:0.
Waga56 – Aga 55 – Ula. ZwyciężczyniWolę szczuplejsze – Ula. Chociaż różnica jest niewielka, ale niestety. Radwo, weź się do roboty, bo przegrasz z siostrą!
Bilans spotkań między sobąRadwy spotkały się ze sobą czterokrotnie i w meczach jest wynik 3:1 dla starszej siostry ZwyciężczyniTa, która więcej wygrała, czyli Agnieszka. Brawo, jest pierwszy punkt!
Wygrane turnieje10 – Aga 0 – Ula. Zwyciężczyni – Hmmm, ciężki wybór. Wygrywa starsza Radwa, ale minimalnie.
Hajs9,939,376$ – Aga 852,652$ – Ula. Zwyciężczyni - Nie potrafię ukryć swojej zachłanności i parcia na kasę (na szkło też!). Aga.
Podsumowanie4:3 dla Urszuli Radwańskiej!
Czyli zwycięża ta młodsza i mniej utytułowana z sióstr. Gratulacje Ulo! W nagrodę dostaniecie jeszcze jedno zdjęcie naszej triumfatorki, a Ula otrzymuję od Tenisowej Nerwicy wieczne uwielbienie! VAMOS ULA!